Ankara Pet Taksi

Evcil hayvan sahibi olmanın insanlar üzerindeki olumlu etkileri birçok araştırma ile kanıtlanmıştır. Evlerinde kedi, köpek, tavşan ya da herhangi bir canlıyı besleyen kişiler stresten her zaman uzak kalmayı başarabilecektir. İş hayatlarında ya da sosyal sürekli olarak stresli günler geçiren kişiler hayvan dostlarıyla geçirdikleri zaman sayesinde bu streslerini atabilirler.

Birçok şehrimizde olduğu gibi Ankara’da da evcil hayvan sahibi olan kişi sayısı oldukça fazladır. Evcil hayvanları bulunan kişiler hayatın birçok aşamasını bu dostlarına göre ayarlamaktadır. Bunlar arasında ulaşım en büyük problemlerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Evcil hayvanların toplu taşıma araçları ile taşınması mümkün olmamaktadır. Bu sebeple de Ankara pet taksi hizmeti veren firmalar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Taksi denildiğinde akla şehir içi ulaşımda kullanılan araçlar gelir. Ancak pet taksi hizmeti sunan firmalar hem şehir içerisinde hem de şehir dışına yapılan yolculuklarda ihtiyaçları karşılamaktadır. Ev sevdikleri hayvan dostlarını Ankara pet taksi hizmeti veren firmalara teslim eden kişiler ilk etapta endişe duysa da sonrasında ne kadar profesyonel bir hizmet olduğunu görecektir.

Fotoğraf ve Videolar İle Pet Taksi Hizmeti

Evcil dostlarımızın araçlar ile farklı bir bölgeye nakil işlemlerinde sahipleri araçlarda yer almamaktadır. Araçlarda şoför ve bakıcının dışında kimse bulunmaz. Kalan kısmın tamamı evcil dostlarımız için ayrılmıştır. Genel olarak araç içerisinde 4-5 evcil dostumuz taşınırken bu canlıların birbirleri ile temasları söz konusu olmayacaktır.

Dostlarını firmaya emanet eden kişiler sürekli olarak durumunu merak edecektir. Bu sorunun çözülmesi adına Ankara pet taksi hizmeti veren firmada çalışan bakıcıların telefon numaraları verilmektedir. Böylece hayvan sahipleri istedikleri her an bakıcılar ile iletişim kurarak dostlarının durumunu öğrenebilmektedir.

Bu süreçte resim ya da video taleplerinde bulunma şansları da olacaktır. Aracın içerisini daha öncesinden görme şansları olsa da evcil dostlarımızın buna nasıl bir tepki vereceği bilinememektedir. Bu sebeple de evcil hayvanların ne durumda olduğunu öğrenmek için video ya da resim talebinde bulunulur. Hemen güncel resim ve videolar kullanıcılara gönderilirken sorunsuz bir şekilde yolculuklar tamamlanacaktır.