Ankara’dan İstanbul’a Pet Nakil

Ankara ve İstanbul ülkemizin en yüksek nüfuslu şehridir. Başkent Ankara’dan en kalabalık şehrimiz olan İstanbul’a her gün binlerce kişi seyahat etmektedir. Bu seyahatlerinde kullanabilecekleri birçok farklı seçenek bulunur. Havayolu, demiryolu ya da karayolu ile ulaşım sağlamak mümkündür. Kendi aracı olmayan ya da mesafenin uzun olması sebebiyle karayolunu tercih etmek istemeyen kişiler toplu taşıma araçlarını kullanacaktır.

Evcil hayvanları olan kişiler için bu yolculuklar çok büyük bir sorun oluşturmaktadır. Ankara’dan İstanbul’a ulaşım hizmeti veren araçlardan hiçbiri evcil canlıları kabul etmemektedir. Mesafenin uzak olması sebebiyle diğer müşterilerin rahatsız olacağı ve çeşitli sorunların ortaya çıkabileceği düşünülür. Bunun çok yanlış bir düşünce olduğunu söylemek zordur. Bu sebeple de Ankara’dan İstanbul’a pet nakil hizmeti veren firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

İnsanlar hangi ulaşım aracını tercih ederse etsin evcil hayvanları için bu özel hizmeti satın almak sorunda kalacaktır. Sonrasında profesyonel olarak nakil hizmeti sunulacak ve evcil dostlarımız İstanbul’dan teslim alınacaktır.

Ankara’dan İstanbul’a Pet Nakil Nasıl Yapılır?

Evcil hayvan sahiplerinin yapması gereken ilk işlem telefon numaralarından Ankara’dan İstanbul’a pet nakil hizmeti veren firmalara ulaşmaktadır. Firmalardan bu ulaşım için randevu alınması gerekmektedir. Hayvanların güvenli bir şekilde taşınması hizmetinde araçlardaki kafes sayıları bellidir ve bu sayının üzerinde hayvan alımı yapılmaz. Bu sebeple de randevular önemli olacaktır.

Randevular alınırken hayvanların nereden teslim alınacağı da belirlenir. İstendiğinde evlerden teslim alınabilirken istenirse hayvan sahipleri dostlarını firmaya kendisi de teslim edebilir. İstanbul’da dostumuzun teslim alınacağı adres not alınır. Ardından bakıcının telefon numarası ve mail adresi evcil hayvan sahibine verilecektir. Böylece istenen her an iletişim kurulabilmektedir.

Firmalar her gün düzenli olarak nakliyat işlemlerinin gerçekleştiremeyebilir. Araçlardaki hayvan sayısının tamamlanması gerekmektedir. İstenen kişiler bu süreçte Ankara’dan İstanbul’a pet nakil firmasından VIP nakil hizmeti de alabilmektedir. Ancak birçok kişi bu ekstra hizmete ihtiyaç duymamaktadır. Nakil işlemleri süresince bakıcılar tarafından videolar ve resimler gönderilecektir. Nakil tamamlandığında belirlenen adreslerde canlılar teslim edilir. Böylece alınmış olan bu profesyonel hizmet sonlanacaktır. Talebe göre İstanbul’dan Ankara’ya aktarım da yapılmaktadır.