Petgotur.com Hakkımızda

Petgötür.com olarak hizmetlerimiz arasında şehir içi ve şehirlerarası evcil hayvan taşımacılığı hizmetleri bulunmaktadır. Hizmetlerimizi büyük bir titizlikle yerine getirerek sizlere en güvenli taşımacılık hizmetini sağlıyoruz. Taşımacılık hizmetlerimiz arasında güvenliğe önem vererek hayvanların bakımlarını ve ulaşımlarını üstleniyoruz. Bir süredir beraber olduğumuz bu süreçte hayvan sahipleriyle samimi iletişim kurarak hayvanlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bu süreçte hayvanların şehir içerisinde istenilen bölgeye transfer ederek ulaşım derdinden kurtarıyoruz. Günümüzde evcil hayvan taşımacılığı konusunda bir ihtiyaç oluştuğu için bu konuda müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gerek şehir içi gerekse şehirlerarası yollarda hayvan transferini en titiz şekilde yerine getirerek müşterilerimizi memnun ediyoruz. Petgötür olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

 

Şehirlerarası Evcil Hayvan Transferi

Evcil hayvan transferi konusunda hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına şehirlerarası ulaşım konusunda evcil hayvanları istenen bölgeye teslim ediyoruz. Bu süreçte hayvanları en iyi şekilde misafir ederek onların sıkılmamasını sağlıyoruz. Hayvan sahipleriyle sağlıklı bir şekilde iletişim kurarak hayvanların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu konuda bazı hayvanların özellikle yolculuk sırasında bir oyuncakla vakit geçirmesi sağlanabilir. Özellikle şehirlerarası yollar uzun olduğu için bu konuda hayvan sahipleri, evcil hayvanlarına en sevdiği oyuncağı verebilir. Ayrıca evcil hayvanların ulaşım sırasında bir karışıklık çıkarmaması adına hayvan sahibiyle iletişim kurularak önlemler alınır. Burada en önemli konu evcil hayvanların güvenliğidir. Her türlü güvenlik önlemini alarak şehirlerarası yollara çıkıyoruz. Bu konuda kesin bir şekilde politikamız bulunur. Ayrıca hayvan sahiplerinin sahip olduğu hayvan türü köpek ise bu konuda tasma verilebilir. Bazı köpekler tasmalara karşı özel eğitimi olduğu için tasma seslerine karşı bir duraksama eğilimi gösterirler. Bazı köpekler içinse tasmanın zincir sesi dahi “Hayır” komutu olarak algılanabilmektedir. Bu nedenle özellikle ulaşım sırasında bir karışıklık çıkmaması için tasma kullanılabilir. Bu şekilde önlemler alınarak ve ayrıca hayvan sahipleriyle iletişimde kalınarak daha sağlıklı bir yolculuk için adım atıyoruz.

 

Şehir içi Evcil Hayvan Transferi

Şehir içi evcil hayvan transferi hizmeti vererek hayvanların gün içerisinde ulaşması gereken bölgelere ulaştırıyoruz. Bu sayede ulaşım konusunda hayvan sahipleri herhangi bir zorluk çekmemektedir. Hayvan sahipleri bizlere hayvanlarını teslim ettikten sonra onlardan istenen bazı belgeler bulunur. Bu belgeleri hayvan taşımacılığının daha güvenilir olarak yürütülmesi adına istenmektedir.

  • Aşı Karnesi
  • Kimlik Belgesi
  • İlgili Veterinerin iletişim adresleri
  • Onaylı Form

Bu belgeler istendikten sonra hayvan taşımacılığı konusunda daha güvenli bir şekilde taşımacılık başlar. Evcil hayvan taşıma servisimiz titizlikle işlemleri yürütür. Bu konuda evcil hayvan sahipleriyle iletişime geçilerek tavsiyeler verilir. Özellikle evcil hayvanın daha önce ulaşım konusunda bir deneyimi olup olmadığı konusunda bilgi alınır. Buna yönelik önlemler alınarak evcil hayvanların daha konforlu bir şekilde yolculuk geçirmesi sağlanır. Ayrıca evcil hayvanın psikolojik bir sorunu olup olmadığı veya kronik bir rahatsızlığı olup olmadığı konusunda gereken bilgiler alınır. Bu bilgiler ışığında hareket ederek evcil hayvanların güvenli bir şekilde yerine ulaşması için çalışma göstermekteyiz. Şehir içi yollarda özellikle uzak mesafelerde hayvan sahiplerinden mama rica edilir. Evcil hayvanın çok sevdiği veya sürekli yediği mamayı ulaşım esnasında verilebilmesi için verilmelidir. Evcil hayvanların ulaşım konusunda belirli aralıklarla ihtiyaçları giderilerek daha konforlu bir ulaşım yapması sağlanır. Evcil hayvanların sağlık durumlarının olumsuz etkilenmemesi adına bu konuda gereken önlem neyse almaktayız. Yolculuk sırasında evcil hayvan taşıdığımızın farkında olarak hareket ederek bu konuda dikkatli hareket etmekteyiz.