Şehir İçi Evcil Hayvan Transferi

Şehir içi evcil hayvan transferi konusunda hayvan sahipleri bu hizmet dolayısıyla büyük bir nefes almıştır. Şehir içi evcil hayvan transferi sayesinde hayvanlar güvenli ve konforlu bir şekilde transfer işlemleri gerçekleşir. Şehir içi evcil hayvan transferini yapmak bazı zamanlar hayat kurtarabiliyor. Şehir içi evcil hayvan transferi vasıtasıyla evcil hayvanlarınızı rahatlıkla servise teslim edebilirsiniz. Hayvan sahipleri özellikle ulaşım konusunda büyük sıkıntı çekmektedir. Ulaşım araçlarında hayvanları transfer edebilmek neredeyse imkansızdır. Ulaşım araçlarının dolu olması ve hayvanlara göre tasarlanmadığı için bir yerden bir yere götürmek neredeyse imkansızdır. Bu konuda devreye hayvan transferi hizmetleri gelir. Şehir içerisinde istediğiniz noktaya hayvanı transfer edebilirsiniz. Yolculuk boyunca her türlü ihtiyaç karşılanır ve uyumlu bir şekilde belirlenen yere gitmesi sağlanır. Bazı ulaşım araçlarında hayvanların bagaja konması söz konusudur. Bu durum hayvan sahipleri için oldukça üzücü bir durumdur. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için hayvan transferi hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Şehir içi evcil hayvan transferi konusunda hayvanlarınızı teslim etmeden önce sizden çeşitli bilgiler alınır. Bu bilgileri alınmasıyla hayvan hakkında daha detaylı bilgiler edinerek acil durumlarda ne yapılması gerektiği konusunda bilgiler alınır. Bu bilgiler ışığında hayvan sahiplerinden;

  • Aşı karnesi
  • Maması ve hangi mamayı yediğiyle alakalı bilgiler
  • Kimliği
  • Sağlık sorunu var mı? veya psikolojik sorunları var mı?
  • İmzalanmış onaylanmış form
  • Hayvanın ilgilendiği veterinerin iletişim adresi

Bu tarz bilgiler alındıktan sonra transfer işlemlerine başlanır. Evcil hayvanınızın rahat bir şekilde yolculuk geçirmesi için konforlu bir şekilde yolculuk sürer. Hayvanların yolculuktan önce uyumaması tercih edilir. Aksi takdirde yolculuk esnasında hareketi artarak huzursuzluk çıkaracaktır. Hayvanların yolculuk esnasında kargaşa çıkarmaması için tasmalarıyla birlikte teslim edilmesi gerekir. Bazı hayvanlar tasmalarına karşı eğitimli olduğu için tasmaları sayesinde uslu durmaktadır. Evcil hayvanlar güvenilir bir şekilde transfer edilen noktaya bırakılır. Her insan yolculuk esnasında yorulabilir. Bu durum hayvanlar içinde geçerlidir. Hayvanların yolculuk esnasında tuvalet ihtiyacı vb. İhtiyaçları karşılanır. Bu sayede rahat ve konforlu bir yolculuk sürmüş olurlar.